Choď na obsah Choď na menu
 


Vodník

7. 7. 2013

Vodník:    Sú ulice mesta bezpečné v každú nočnú hodinu? A čo ak v parku kde prejdeme za deň najmenej desaťkrát sa skrýva vrah. Nikto nevie odkiaľ prišiel ani kde sa skrýva. Známa Rita Tvrdošovská po pätnástich rokoch sa znova ujme prípadu. Nájdu sadistu ktorý zmrzačuje ženské telá a necháva ich pohodené pri opustenej vodárni?

310564_323193051040427_424120794_n.jpg  Cena: 5 euro

  Väzba: mäkká

   Počet strán: 187

   Vydavateľstvo: Dali BB

   Rok vydania: 2012

 

 

 

 

 

Ukážka:

,,Kebyže ten prípad nechcem zobrať tak ani neprídem. Grass, ja tu bývam. Nejde tu len o jednu mŕtvolu. Čo ak pribudnú ďalšie? Mám syna, nechcem aby to bol on a ani nikto iný. Už len jeden mŕtvy je veľa." Povedala odhodlane.

,,Vedel som, že necúvneš!" Usmial sa na ňu tými svojimi modrými  potmehúdskymi očiskami. 

,,Prestaň zahovárať a poďme už konečne!"  Zo strachu, že by sa rozhovor mohol uberať inými smermi, ako by sa mal,  zmenila tému na to čo bolo momentálne dôležité.

Zišli z hrádze odkiaľ Rita bezpečne sledovala situáciu.

Odťahovala si z tváre pramene červených vlasov. Na to, že bol jún bolo počasie dosť chladné. Vietor neustále fúkal a obloha naberala sivastú farbu, čo predpovedalo len ďalšiu víchricu.

,,Prístup k telu je trochu problematický. Je pohodené až  niekde tam."  Grass ukázal na veľkú zelenú džungľu kríkov, stromov a rastlín. ,,Policajtom sa podarilo ako-tak prebúrať cestu k nej ale aj tak to nie je bohviečo." Upozornil ju Grass keď dorazili do stredu diania.  

,,V poriadku, nie som z cukru."

,,O tom som ani len nepochyboval." Venoval jej úsmev a naznačil aby ho nasledovala.

Len z veľkým sebazaprením sa prinútila ísť.